Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet egy 2...

Mennyi ideig lehet egy 2 hónapos baba rezgő pihenőszékbe? Mennyi időn keresztül rezeghet a pihenőszék alatta?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyet használtam! Hát, ha jól emléxek 1 óránál nem volt benne többet 1 huzamban! De naponta többször betettem, mert nagyon szeretett benne lenni! De sokszor volt a játszószőnyegen is, de azt hiszem a játszószőnyegre úgy 3-4hósan tettem, mert akkor kezdett forgolódni és érdeklődni iránta, így addig felesleges is volt és nagyon praktikus is a pihenőszék. De aztán el is tehettem 4hósan :) Szóval többször 1 órákra simán beteheted! A rezgés pedig szerintem nem tesz rosszat, vagyis az 1 éves kislányom makk egészséges :)
2013. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kagyló alakú a pihenőszék akkor 40 percnél többet nem ajánlanak. Nekünk is volt, vagyis még van is, de mióta mászik a fiam azóta nem lehet bele rakni. Arra viszont mindenképp oda kell figyelni szerintem, hogy soha ne altasd benne, mert elég hamar hozzászoknak dolgokhoz.
2013. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kíváncsicska ***** válasza:
Hát most le leszek pontozva az tuti, de volt hogy benne aludt éjszaka a lányom és rezgett 1-2 órát is alatta.Hasfájós volt.Semmi baja és a saját ágyában alszik most lassan másfél évesen
2013. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!