Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adsz olyan ételt a babának...

Adsz olyan ételt a babának (tápszeren kívül), amit te nem eszel?

Figyelt kérdés
... vagy mert allergiás vagy rá (pld tejtermék, glutén, stb), vagy mert nem szereted (pld spenót, brokkoli), vagy mert magadnak luxusnak tartod, vagy egyéb...

2013. ápr. 15. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Adok neki olyat, amit én nem eszek. Olyat is, amit csak nem szeretek és olyat is, amit nem ehetek.
2013. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

konkrétan mit?

mi "győzött meg", hogy adjál neki olyat?

2013. ápr. 15. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen,halat. én nem bírom még a "szagát" sem de mivel egészséges és szereti így adok neki
2013. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyat adok amit magamnak "luxusnak" tartok.

Azért az idézőjel, mert nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk, így én javarészt vajaskenyéren és pennys párizsin élek, de a fiamnak persze megveszem a minőségibb, változatos ételeket, gyümölcsöt, zöldséget.

2013. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy ez miért kérdés. Miért ne ehetné azt, amit nekem nem lehet? Miért kellene, hogy bármi meggyőzzön? Vagy miért ne ehetne olyat, amit én nem szeretek, ha ő szereti?
2013. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem szeretem a főzelékeket, de lányomnak természetes elkészítem őket, mert fontosak a szervezetnek és vitamindúsak. Most persze magam ellen beszélek, de ez van, nem szeretem...

Amikor kicsi volt, én mindent megkóstoltattam vele, amit korban már szabad volt ennie. Mert attól még, hogy én nem szeretem, ő szeretheti, és csak azért nem fogom tőle megvonni, mert a lökött anyja egy válogatós nőszemély. :)

Amúgy konkrétan: pl. cékla, spenót - én utálom, lányomnak adtam, és imádja.

2013. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint az utolsó. Nálam viszont a gyerek mindent megkóstol, amit én is eszek.
2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a 4. hozzászóló, különbség a párizsi márkája, és a kék csíkos Tescot nyomom. A fiam mindent megkap ami egészséges, csak magunkon spórolunk.
2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én adok azért mert remélem ő több kaját szeret majd mint én. Pl kap ananászt is, amit iszonyat kín nekem megetetni vele, mert a szagától is undorodom.
2013. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

off:

Kedves 4-es és 8-as.Légyszives egyetek ti is valami zöldséget-gyümölcsöt még ha keveset is,mert a babának nem csak vitaminokra van szüksége hanem az anyukájára is.Jó sokáig.Én már csak tudom.

On:nálunk van egy pár ilyen étel.Hal,spenót,én utálom,de egészséges adom neki,akkor avokádó,mangó,kicsit drága és az ize sem jön be.Halból a lazacot szoktam venni neki,az ára sajnos a csillagos ég.Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!