Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babátok szerette a tejpépeket?...

Babátok szerette a tejpépeket? Adtatok neki? Milyen ízben? És mikortól kapott a babátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám szerette sok ízűt megevett. Akkor kezdtem neki adni mikor gyümölccsel már egy étkezést kiváltottunk. ez kb 6hósan volt.
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém szerette, de csak a vaníliásat. Én is kb. 5-6 hósan kezdtem adni neki, akkor már evett almát, körtét (mivel 3 hónapos korára teljesen elapadt a tejem és tápszeres lett ezért 4 hósan már elkezdtem a gyümölcsös hozzátáplálást, tízóraira kapott mindig gyümit, és utána az uzsonnánál váltottam ki a tápszert tejpéppel).
2013. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kb. 6 hónaposan adtam neki először. Mi minden ízt kipróbáltunk, elkerülve az egyhangúságot. Imádtaaaaaa :)
2013. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 5 hónapos volt a kislányom, amikor először tejpépet evett! Akkor már kiváltozzunk egy étkezést vele! Mindet szereti, vaníliás, kekszes piskótás, sztracsis, vaníliás, banános...
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

8 hónapos kortól adtam neki, amikor be kellett iktatnom még egy étkezést, és már elegem volt a főzőcskéből még egy alkalomra :) azért, mert már csak reggel este kéri az anyatejet azóta.

emelett kap főzit, gyümit, reggelinekvalót is, mind én készítem.

szóval a tejpépet imádja, szereti a DM-es gyümölcsöset, vaníliásat, Milupából meg a sztracsatellásat, sárgabarackosat.

Ezeket váltogatom, és teszek bele még 2db babakekszet is.

2013. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem adtam neki, mert még szopizik, 9 hónapos. Nálam tejpép=tápszer.
2013. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Natúrban nem aratott osztatlan sikert,de gyümölcsökkel keverve imádja,ez az uzsonnája. Sima vaníliásat veszek és ízesítem banánnal,almával,keksszel,stb. 6.5 hónapos
2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 19. 07:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. én a dobozon lévő korok után mentem. saját tapasztalatból is írom, mert mind megkóstoltam(sokan nem tudják megkóstolni) és ami igazán finom volt az a milupa tejpép. voltak rémes ízűek más márkában, és nekem se ízlett meg a babámnak sem. amit már 4 hótól lehet adni a milupánaál az a sárgabarack, hát hadd nemondjam, hogy az isteni finom, a csokisat, vaniliásat(amit milupában csak ausztriában kaptam), sztracsatellásat is ette, de a sárgabarackosat szabályosan majszolta. de ezt te is fogod majd tapasztalni, ha megkostolod, milyen finom. :) én a milupát ajánlom. de én tápszerből csináltam tejet és abból grízpapit. azt is ette.

az ízek, meg mind korfüggőek, persze a 4hósat adhatod 1 évesen is, megvan melyiket hány hótól szabad adni. ha azt figyeled sokmindent nem ronthatsz el. :)

Az ételekben kell figyelned, hogy a bébipapiknál a fiad valóban tud e haladni az üvegekre írt tempóval. az én fiam, amikor már a 8hónál darabosabbak voltak az ételek, akkor kicsit öklendezett a burgonya vagy répadaraboktol, akkor visszavettünk, és mindig egy korosztállyal lassan haladtunk. 10hósan a 8hósat ette, 12 hósan a 10hós ételeket vettem neki.

2013. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!