Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ízű, melyik tejpépeket...

Milyen ízű, melyik tejpépeket szereti, szerette a babád? Az adott tejpépeket mennyi ideig ette egy huzamban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém bármelyiket hajlandó megenni. :) 4hós kora óta még most is azt kap minden este, pedig már 23hós.

Én az alapján szoktam vásárolni, h épp melyik olcsóbb, és h melyikből kell kevesebb port adagolni a vízhez, h elég sűrű legyen (van amiből csak 5kanál kell, de van amiből 9 is!) És csokisan nem nagyon szoktam, mert egy kanál kakaóporral a vaníliás vagy a natúr is csokissá válik. Egy dobozt addig adok, míg el nem fogy, aztán próbálok egy teljesen más ízűt bontani. Úgy 5-7naponta váltok.

2012. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztracsatellás volt a befutó és nagyon sokáig azt kapta mint desszert(tényleg nagyon finom).Mikor először csináltam neki tejbegrízt mert 1,5 évesen már ideje volt váltani hát csak döbbentem lestem mennyit betolt belőle.3 éves de a kakaós tejbegrízzel mindig le lehet kenyerezni.
2012. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kekszes-piskótásat imádta. Sajnos már nem ehet, mert tejérzékeny :-(
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: melyik az a tejpép, amelyikből kevesebb kanál is elég, hogy sűrű legyen?


én most adtam először stracsatellásat és a úgy látom, ízlik a lányomnak.

2012. jan. 23. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kedvencem. Igaz, h az 5kanalat úgy kell érteni, h a tápszeres kanállal szoktam adagolni, púposan, és teszek még mellé 1-2 kevésbé púpos kanállal a 7gabonásból. De az összes többi márkából minimum 2 púpos kanállal többet szoktam tenni, a gabonásból is púposan, és még úgy se szokott annyira sűrű lenni, mint ez.

Az egyetlen problémám, h azt vettem észre, mintha megszüntetnék ezt a fajtát. :( Mintha ugyanezt láttam volna más kiszerelésben mellette a polcon. De remélem nem változatnak rajta.

A Müllerben szoktam amúgy venni. Azt hiszem 450g-os, és olyan 900-1000ft körül van.

2012. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez natúr? milyen az íze?
2012. jan. 23. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából pont olyan, mint a tejbegríz. Nekem legalábbis. :) Szerintem finom. Édes mint a vaníliás, nem olyan íztelen semmi.
2012. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2x még kaptunk hozzá egy műanyag mélytányért is. :) Formailag ilyen, csak tök más a mintája. De a nestlé maci az rajta van.

[link]

2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor az tejből van és grízből? bocsi, :)
2012. jan. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!