Miből igyon a baba?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám és majd elszeretném kezdeni a hozzátáplálást és úgy tudom ilyenkor már evés után meglehet kínálni vízzel, nah de miből itassam?? Eddig nem használtunk cumisüveget csak szopizot és nem is szeretném rászoktatni! Tapasztalt anyukák véleményét kérném!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarod hogy "rászokjon" a cumisüvegre akkor pohárból.Én még ilyet sosem láttam és elképzelni sem tudok egy 4 hónapost hogy ha pohárból itatják ne a nyakába kössön ki az összes víz.Van nagyon sok fajta itatópohár.Nézelődj, válogass.
2013. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Találtam ilyet, ez nem csőrös csak sima pohár.


[link]

2013. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én babám sosem cumisüvegezett, cumizott és a csőrös poharat sem fogadta el. Én szoptattam a hozzátápláláskor is, mármint hogy az anyatej volt, az innivaló. Aztán olyan 7-8hósan kezdtünk el a pohárral kísérletezni. Kb 10hósan nem csorgott mindenhova és 1évesen már önállóan ivott.
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
3as vagyok- ikeás műanyag pohár :)
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen volt:

[link]


Egyébként hihetetlennek tűnik, de például az én kisfiam 4-5 hónaposan tuott pohárból inni. Olyan aranyosan csücsörített és itta a pohárból a vizet :-) viccből próbáltuk ki, de sikerült neki. Nem ömlött semmi a nyakába.

Csak azért tértünk át a fenti itatóra, mert ebből 8-9 hónapos korától tudott egyedül is inni.

2013. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposunk nem fogadta el a csőrös itatót, most tanuló pohárból iszik, hiába van ráírva, hogy egy éves kortól.

szépen elmászik az asztalig,(mindig ugyanoda teszem) feláll, leveszi, beleiszik aztán vagy visszateszi vagy lehajítja és mászik tovább.

Ez avent tanulópohár néven fut, nagyjából csöpögésmentes és csak akkor jön belőle ha rendesen megemeli és a kis orra nyomja a fedelet tehát normálisan inna belőle. Amíg tanítod addig te nyomod be a fedelét amikor a szájához adod.

Kb 2 hét alatt megszokja , majd meglátod, egy kis víz meg ha rámegy hát az sem katasztrófa, őt nem zavara, meg jön a nyár nem fázik meg pár löttytől.

2013. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a Válaszokat!
2013. máj. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!