Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen főzeléket adtok babátok...

Milyen főzeléket adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy ilyen meg olyan főzeléket adnak. Ezeket ti főzitek vagy amit a boltban lehet kapni abból adtok neki. Nagyon időhiányos vagyok, és annyira röstellem már, hogy mindig üv. bébikaját adok neki, én is szeretnék főzni neki, de nem tudom hol kezdjem, és hogyan. Segítenétek?
2013. máj. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ,hogy mennyi idős a babád? Én is szoktam neki adni üvegeset,de javarészt én főzök. Ha megírod,hogy hány hónapos a kicsid,akkor segítek szívesen :)
2013. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon jól jönne a segítség és nagyon örülnék neki! 6 hónapos múlt.
2013. máj. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!