Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az úgy jó ha tízórai előtt...

Az úgy jó ha tízórai előtt kóstoltatok gyümölcsöt meg pürét és utána kap tápot, aztán ebéd előtt meg zöldséget kóstol és utána szintén tápi? Vagy egyszerre csak egy étkezés előtt lehet adni újat? Így haldósabb lenne.

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egyet, mert a kettő sok lenne neki. Örülj, ha egyszerre egy sikerül. Én úgy csináltam, hogy tízóraira pépet kapott, utána szopit. Egyszerre csak 3 kanálnyit adtam neki. Utána pedig mindig a az előző napi dupláját. Mostmár megeszik egy egész üveggel. 7 hónapos.
2013. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor felváltva kapott gyümit meg zöldséget? Vagy hogy csinálod?
2013. máj. 28. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is most követtem el egy hibát. Mert barackot kóstolt a kisfiam, de nem jött be neki egyáltalán én pedig úgy megsajnáltam hogy éhes, hogy rögtön ezután megszoptattam...


És nagyon felkavartam vele a kis pociját. Ki is jött belőle a barack pár óra múlva.

2013. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Először a tízórait kóstoltattam. 2 hét múlva meg az ebédet, ami főzelék. A tízórai gyümis bébikaja volt. A reszelt alma nem kellett neki, nem is erőltettem. Most sem eszi meg. Várj legalább 2 hetet szerintem 2 kóstoltatás között.

2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!