Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama vagyok, be...

27hetes kismama vagyok, be kell feküdnöm a kh. ba 8pontos cukorprofira. Reggel hány órára mentetek? 3szori étkezés lesz, vagy plusz tízórai, uzsonna? Bent kellett aludni? 18 hetesen éhgy.5,1,120perces 8, 0 volt.24 hetesen 4,7 éhgy,120 perces 7, 0.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A 8 pontos azt jelenti, hogy 8-szor fognak vért venni aznap. S mivel lesz éhgyomri is reggel, így szerintem 7-re célszerű odamenni. Tehát kb. úgy fog kinézni, hogy éhgyomorra vesznek vért, majd reggeli után, ebéd előtt, ebéd után, uzsonna előtt, uzsonna után, vacsi előtt, és vacsi után.

Szerintem kórháza válogatja, hogy befektetnek-e, de nem hiszem egyébként. Nálunk kaját sem adtak, nekünk kellett gondoskodni az öt étkezéshez szükséges kajáról. És egész nap ott kóvályogtunk a klinika folyosóján. Ott is ettük a kis szendvicseinket.

2010. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Még annyit, hogy fárasztó nap lesz. Készülj valami olvasnivalóval is, mert sok üres órád lesz ott.

S lehetőleg diétásan étkezz aznap, a tejet felejtsd el, mert nagyon megdobja a cukrot, főleg reggel.

2010. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A doktornőm mondta, hogy egy éjszakát bent kell töltenem, de lehet kettőt is. Közben a 4 éves kislányom itthon...
2010. szept. 18. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minden kórházban így van-e, de én februárban feküdtem bent emiatt. Nekem úgy volt, hogy hétfőn délelőtt befeküdtem és kedd hajnal4 órakkor kezdték a vért venni. Pontosan már nem emlékszem, hoyg hány órákként, de az biztis, hogy kedd éjfélkor vették utóljára és szerdán vizit után jöhettünk, mert rendben voltak az eredmények.Nekem előtta 2 hétig tartani kellett a160 g CH diétát, neked is? Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Salgótarjánban ez így zajlik:

- reggeli előtt és után (az utánt mindig 1 órával az étkezés után értsd),

- ebéd előtt és után,

- vacsora előtt és után,

- éjfélkor,

- hajnali 4 órakor.

2010. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eléggé eltérő mindenhol.

Nekem is 2 hét diéta, csak nem értem miért. Ha egy héttel ezelőtt sütiből és csokiból ettem volna ájulásig, azt a kórházban már nem tudnák kimutatni. Tehát mi értelme, hogy nem mehettem egyből, hanem meg kell várni a 2 hetet.

2010. szept. 18. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a két hét diétát azért kell betartani, mert így nézik meg, hogy elég-e a diéta a megfelelő cukorszinthez,mert ha ezek után sem jók az értékek, akkor jön a gyógyszeres kezelés.
2010. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!