Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítetek nyers...

Hogyan készítetek nyers almából almapürét?

Figyelt kérdés
próbáltam picire összekockázottan turmixolni,de így is maradtak benne pici darabok és ezután át kellett még préselnem szűrőn!ha reszelem nagyon pici lyukú reszelőn,akkor meg leszakad a kezem mire végzek!ha durvább reszelőn reszelem és úgy turmixolom az jó lesz vagy ti hogyan csináljátok?
2013. máj. 29. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

a legelején elég ha egy fém kanállal lekaparsz a babának egy két falatot

nem fog neki több kelleni amikor még szokja az ízeket


amikor nagyobb mennyiség kell én a botmixert ajánlom és némi vízzel pürésítsd a nyers almakockákat mert így lesz jó állaga

és ha turbós kaját akarsz hozzá egy pici kekszport teszel hát az valami mennyei eledel és három négy órát simán tűr vele a babád /de szigorúan csak fél éves kor után/

2013. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kb mint az előző, de én ugyanannyi vízzel turmixoltam és teaszűrőm leszűrtem.

kekszport inkább féléves kor után sem, inkább dm-es kölespép-por, vagy sinlac, akár 4 hós kortól, vagy milumil 7 gabonás por 6hóstól.

2013. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kockákra vágom az almát, és mivel tápszeres (anyatejjel is lehet) ezért azt öntők hozzá egy keveset majd botmixerrel összeturmixolom, h. pépes legyen.
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért szakad le a kezed, hiszen pár másodperc alatt kész és nem nehéz.

Nekem almareszelőm van, ez való csecsemők almapépjének készítésére.

[link]

2013. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi csajok....nem értem....miért főzitek meg az almát?


Reszelő és kész. Mehet még bele darált keksz, vagy reszelt répa. Így csak kifőzitek belőle azt a kevés vitamint ami még van manapság a gyümölcsökbe.

2013. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Sima almareszelő. Pikk-pakk kész!
2013. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem az almareszelő nem jött be, oké hogy püré lett belőle de mégis éreztem hogy ez nem AZ az állag amit amit el akarok érni, mert hogy is mondjam mintha "rostokat" éreztem volna benne.

Szóval én turmixolom neki az almát, valami mennyei lesz tőle. Rendesen alma krém lesz.

Nem reszelem, hanem kis kockákra vágom az almát, be a turmixba és pár másodperc alatt kész.

2013. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól a kis rosttól nem lesz semmi baja a babának.

millió gyerek felnőtt almareszelőn lereszelt almával (köztük én is).

2013. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajtreszelőn reszelve.
2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as!


Akkor sem adom úgy! Mondhat bárki bármit, engem akkor is zavar és először a gyerekem is öklendezett tőle. Másodszor már meg sem próbáltam úgy.


7-es vagyok.

2013. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!