Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A Sinlac jobban hízlal, mint...

A Sinlac jobban hízlal, mint a tejpépek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno kifejezettem a hízás miatt írta fel a doki, mert a kicsim nagyon rossz evő volt és vékonyka. És az íze miatt jobban is szerette mint a sima tejpépet. Igaz még mindíg gebe és rossz evő, de anno azt hittük valami gond lehet vele, de mára kiderült szerencsére, hogy őt egyszerűen nem hozza lázba az evés, már nem aggódom miatta :)
2013. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. Ma írta fel nekünk is a doki, mert elég vékonyka és rossz evő a babám. Nekem azt mondta, hogy minden tápszeres étkezéshez is keverjek egy tápszeres adagolókanállal + a főzeléket is dúsítsam vele. Gyakorlatilag minden ételbe belecsempészhetem.

Remélem, megindul majd a súlya tőle, a tejpépeket nem szereti, pedig már több fajtát is kipróbáltunk, de egyszerűen nem kell neki.

2013. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!