Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlacot lehet tápszerrel...

A Sinlacot lehet tápszerrel sűríteni? Ill. Sinclac v. tejpép?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba, de néha kap tápszert, 5 hónapos lesz.

Be tudom a Sinlac-cal sűríteni?

Napi hányszor lehet adni?



2013. máj. 22. 15:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A tejpép helyettesíti a tápszert?

Nekem már soknak tűnik a tápszer, tejpép, és a Sinlac kicsit.

2013. máj. 22. 15:57
 2/15 anonim ***** válasza:

mi van? most ezt nem értem, minek akarod a sinlacot tápszerrel sűríteni? :O

eleve a sinlac sűrítésre van, tehát bőven elég sűrű, azt még minek sűríteni?

na meg ha anyatejes, egyáltalán minek tápszer/tejpép/sinlac és hogyhogy azok kevesek miközben anyatejes?

bocs, de tényleg nem értem!!!


a tápszer arra van, hogy ha nincs elég anyatej, akkor 1 éves kor alatt azzal pótold!

a sinlac az egy gyógytápszer, nem tartalmaz tejet, így az allergiás babák is ehetik, de mivel szentjánoskenyérmagból van, nagyon édes, így szeretik a babák, ezért lehet sűrítésre használni a főzelékekbe.

(mi tápszer helyett használtuk mert nem kaphatott semmi tejalapút a babám 3 hónapig)

a tejpép meg egy kész étel. annak hasonló az összetétele mint a tápszernek, csak az egyik folyékony, másik sűrű, kanalazható étel.


ne keverd a 3 dolgot, ha nem elég a tápszer+anyatej akkor el kell kezdeni a hozzátáplálást

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

már én sem értem, komolyan.

mindhárom dolgot felírta a doki..


anyatejes baba, 90 %-ban anyatejet fogyaszt, de mivel nincs annyi tejem már, ezért nagyon ritkán kap tápszert, ill. elkezdtük a hozzátáplálást, szeretném majd a tízórait, utána az uzsit kiváltani.

répát, almát sűríteném sinlac-cal.

de minek vegyem meg még a tápszert, ha a sinlac-cal is tudk pótolni?

ill. a tejpépet gondoltam még uzsira.

2013. máj. 22. 22:40
 4/15 A kérdező kommentje:
sinlac-cal azért akartam besűríteni a tápszert, mert hátha jobban elfogadja, jobban szeret kanalazni, cumisüveggel kínlódunk, inni se akar nagyon.
2013. máj. 22. 22:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért írt fel a dokid tápszert is, mert a sinlacban nincs fehérje, az meg kell a piciknek. Naponta legalább fél liternyi anyatejet vagy tápszert mindenképpen meg kéne egyen. Az én fiam reggel-este kap anyatejet, már a tízórai és az ebéd ki van váltva. Uzsira pedig vagy rizspép (HA), vagy sinlac, tápszerrel megcsinálva. Azért, mert a reggeli és esti mennyiség nincs fél liter.
2013. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen, nekem is kezd leesni a tantusz. :)

csak érdekes, hogy fórumokon kell hogy megtudjam, mert amúgy nem mondják el,hogy mire kell figyelnem. :)


kb. 500 ml meg szokott lenni, kivéve ma, úgyhogy kevertem a tápszerhez sinlac-ot. azt lehet tudni,hogy mennyit kell?

én pépszerűre csináltam.

2013. máj. 23. 13:20
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem ősztől a reggeli és az esti szopi marad.
2013. máj. 23. 13:21
 8/15 A kérdező kommentje:
és az meg van szabva, hogy hányszor lehet sinlac-os dolgot adni?
2013. máj. 23. 13:22
 9/15 anonim ***** válasza:
3,5hós kora óta csak sinlacot evett 1hónapon át, utána kezdtük a hozzátáplálást! Most 6hós, reggeli és a vacsi sinlac cumisüvegből, a többi étkezés gyümölcs, zöldségpüré, meg van amikor sinlacból csinálok pépet gyümivel
2013. máj. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és a tejalap?
2013. máj. 26. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!