Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezessem be a zabot?

Hogyan vezessem be a zabot?

Figyelt kérdés
Vegyek műzlinekvaló natúr zabpelyhet, áztassam be vmelyik gyümipürébe és turmixoljam át, vagy inkább főzzem bele főzelékbe? Ti hogy csináljátok?
2013. jún. 20. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Nagyon hasznos volt a válaszod!
2013. jún. 21. 05:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt hasznos, de nem tudom feltűnt-e, de senki nem válaszolt. A zabot nem kell bevezetni, majd ha arra kerül a sor, hogy olyan kaját kap, amiben van akkor megkóstolja, vagy ízlik majd neki, vagy nem. Ennyi. Mivel nem eszünk minden nap zabot, nem kell "bevezetni".
2013. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj, mert sütőtököt minden nap eszünk, nem? Meg avokádót, gesztenyét, májat, stb... Amúgy meg de, be kell vezetni, mert gabonaféle, és mindent be kell vezetni, ami új, nem lehet rögtön egy 200 milis adagot adni semmiből... De azért köszi, hogy még egyszer válaszoltál!
2013. jún. 21. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Leforráztam egy is vízzel (az aprószeműt. A nagyszeműt pár percig érdemes főzni), elkevertem túró+joghurt+gyümölcs keverékével.


Amúgy én rengeteget használom, botmixerrel lisztté lehet őrölni, és akkor rendesen búzaliszt helyet mindenbe teszem: palacsintába, kenyérbe, levesbe, stb.

2013. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! :)
2013. jún. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!