Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezessem be a reggelit...

Hogy vezessem be a reggelit ebedet vacsorat a babamnal? Leirnatok reszletesen ti hogyan csinaljatok/csinaltatok? Tudom sok hasonlo kerdes van, de konkret valaszokra vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés
Egy -ket hete kezdtuk almaval,most ebedre krumpli-repat kap,de utanna egyszerre adjak neki tejet,vagy csak 1-2oraval kesobb?Mennyi ido utan tudok kivaltani egy etkezest?Es reggeli?O ha felkel 6-kor eszik tejet utanna kb.10-10.30korul jon a krumpli.A kovetkezo 2.30-3 korul van.

2012. nov. 29. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
és hány hónapos a baba?
2012. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 honapos.
2012. nov. 29. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

mindjárt előkeresem a füzetet amibe leírtam hogy az én babám ennyi idősen hogy evett, mi volt a napirend a menüben

első voltam

2012. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi,akkor varom a valaszod!:)
2012. nov. 30. 23:21
 5/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%

Mi 6,5 hónaposan jutottunk el oda, hogy már csak napi 3 szopi van, néha 4.

6:00-szopi

9:00-gyümölcs

12:00-főzelék (pl. burgonya-cékla-csirkemell)

16:00-17:00 között-gyümölcs gabonapéppel (dm Alnature-gluténmentes, 6 hónapos kortól 3 féle gabonás dm saját márkás)

19:00-lightos főzelés :) pl. sütőtök-alma, vagy répa-alma kis adag

20:30 szopi és alvás.


Mi ehhez az "étrendhez" 1,5 hónap alatt jutottunk el.


Ha a babád 6:00-kor szopzik, akkor 10:00 körül adhatsz inkább gyümit, aztán főzelék és utána szopiztasd meg. Majd délután legyen uzsi, utána szopi. Még vacsira ne adj neki kis főzeléket amit én adok már, mert mi most 6,5 hónaposak vagyunk, ti pedig csak 5 hónaposok.


Remélem segíthettem valamit :)

2012. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!