Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a fenének kell a bébi...

Mi a fenének kell a bébi italokba ilyen hogy karamell, aroma, citromsav stb?

Figyelt kérdés
Jó nevű gyártó, nem akarom reklámozni.
2013. jún. 24. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

nem tudom,

de miért nem préselsz neki gyümölcscenrifugával leveket, ha nem akarsz neki ilyent adni?

2013. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy legyen íze es színe. Nem kotelezo adni, ihat a pici vizet is.
2013. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem kell ezeket adni. Én a saját készítésű gyümölcslére szavazok vagy vízre
2013. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:

Sajnos ugyan azért, amiért a szörpöket, üdítőket és egyéb ilyen termékeket is színezik. Nagyon sokan nem vennék meg, mert nem olyan színű mint a "megszokott" :(


Préselj neki házilag, az a legjobb,úgy tudod mi van benne.


Elég szomorú az biztos, mert az ember szívesebben venne a babának egészségesebbet...

2013. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A karamell az szinezőanyag/nagyon kevés van benne/ az aromárol tudni kéne pontosan milyen ha sima észter akkor nem káros hisz az van a gyümikben is.A citromsav általába savanyuságot szabályozo anyag szintén nem káros de persze értelek:)Még mielött nekem estek csak leirtam minek mi lehet a szerepe:)
2013. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a citromsav - még okés mert attól h savanyúságot szabályoz még a benne lévő gyümik színét is megőrzi szal nem lesz barna az alma hanem szép világos marad és antioxidáns is szal nem romlik annyira az étel


a karamell = cukor - azt meg nem tennék bébiételbe, de ez az egyik "legbarátságosabb" színezék


aroma - ezt teljesen kihagynám

2013. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, azt hittem ezeket csak felnőtt italokba teszik, nem a piciknek. Hát igen jobb a gyümölcsből csavart lé, nagyobb részt ilyet fogok adni.
2013. jún. 24. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
A készételeket számítógép alapján állítják elő. olyan ízűre, ami az embernek bejön, és lehetőleg mielőbb függővé válik. Szomorú, de ez van.
2013. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!