Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alufóliában is le lehet...

Alufóliában is le lehet fagyasztani a babának a nyers húst adagokban? Meddig áll el így a fagyasztóban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csirke mellét 10 darabra vágtam, egyrnként a darabokat folpackba csomagoltam, s egy darabot dobtam a zöldségek mellé mikor főztem neki. 3 hónapig biztos eláll!
2013. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én folpack helyett alufóliába szeretném!
2013. júl. 2. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ajánlották hogy jégkockatartóba tegyem! :)
2013. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd alufóliába mert apró darabok fagyhatnak bele, amiket nem látsz de a baba megeszi és az nem jó. A jégkockatartó a legjobb megoldás mert mindig ugyanakkora adagot kap.
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért pont alufóliába? Jó helyette a sima zacsi is vagy bármi, ha nincs más... én úgy tudom hogy 1 évig is eláll..
2013. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hű, hát már mindegy. Nem volt itthon más, meg ez egyszerűbbnek tűnt. Akkor most dobhatom ki? Ha abban hagyom felolvadni akkor sem jó?:(
2013. júl. 3. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki, de ha veszel ki belőle mindenképp várd meg amíg kiolvad mert nem fogod tudni róla leszedni másképp...
2013. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, én mindig alufóliában fagyasztottam, és teljesen felolvasztottam, mielőtt főzni tettem volna, akkor tökéletesen lejön róla a fólia. Odafigyelés kérdése az egész. A zacskó is beleragad, akkor is fel kell olvasztani, hogy teljesen leszedhesd.

Fél évig a fagyasztóban -18 fokon hivatalosan is eláll.

2013. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!