Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 13 hónapos korban mennyit...

13 hónapos korban mennyit eszik és mennyi ideig a gyermeked? Én néha azt érzem, hogy kaja időtől kaja időig csak eszünk.

Figyelt kérdés
A kenyerét katonákra vágjuk, akkor képes órákig enni, addig folyamatosan eszik,míg nagyon éhes, aztán megunja az etetőszékben, de még jön, hogy adjunk neki, aztán elmegy, majd megint jön.Nálunk a tízórai ebédig tart, az uzsonna pedig vacsoráig :) Néha szívem szerint, inkább adnék neki valami pépeset,mert azt belapátoljuk és tudom, hogy jól lakott.Van mikor uzsonnázunk és tudom, hogy jól lakott, de az apjával 1 óra múlva megint eszik.Ilyenkor elgondolkodom, hogy mennyi fér belé,lehet mégsem lakott jól?Nálatok hogy van? Köszönöm
2013. júl. 11. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tízóraira joghurtot eszik a fiam, gyorsan megeszi és nem éhes utána. Ebédre eszi, amit mi, én adom neki kanállal vagy villával, ez sem tart sokáig. Uzsonnára én a kezébe adom a sonkás kenyeret, virslit vagy amit eszik és ő megeszegeti. Ez maximum 20 perc. Reggeli és vacsora még tápszer. Ő is mindig enne, ha mi eszünk, azt gondolom ez nem azért van, mert éhes, hanem mert megkívánja tőlünk, úgyhogy ha nem akarjuk, hogy falatozzon pluszban, akkor nem eszünk előtte.
2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2013. júl. 11. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mèg pici a babàm, de a baràtnőm lànya 14 hònapos. Együtt eszik a csalàd. Tìzoraira valami joghurt vagy gyümölcs van együtt ebèdelnek aztan uzsonnara szinten valamilyen gyümölcs vagy kekszes dolog.Vacsi megint együtt...
2013. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is együtt eszünk, csak aztán már nem akar az etetőszékben ülni, azután pedig vagy hozzám, vagy az apjához megy, hogy adjunk neki még enni.Inkább olyankor van ez,mikor egyedül eszik és megunja.
2013. júl. 12. 12:56
 5/5 A kérdező kommentje:
1 joghurt nem is elég neki :)
2013. júl. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!