Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy "bánik" 2év körüli...

Hogy "bánik" 2év körüli gyermeked 6-10 hónapos kistestvérével?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem akarta elvenni a játékát, nem foglalkozott vele. Néha megdobálta cumival, ha sírt. Ha szopott, akkor volt, hogy féltékeny volt, megütötte a kis fejét, figyelmet követelt, direkt lassan evett, hogy addig is vele foglalkozzak.
2012. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislányom 2,5 éves múlt a kisfiam 6 hónapos.Nagyon szereti a nagy a kicsit, de már egyre jobban kommunikál a kicsi is a naggyal.Igen nálunk is akkor van baj, mikor elveszi a játékot a kicsi vagyis meg akarja nézni(már mászik) de mindig elmagyarázzuk, hogy ő a testvére kölcsön kell adni a játékát neki is, mert ő is kölcsön adja az övét.Egyébként nagyon jól elvannak a kislányom nem féltékeny már, 4 hónapos koráig szopott a kicsi addig elég sokszor előjött a féltékenység, viszont mióta nem szopik, még néha segít is nekem, hogy addig tartja a cumisüveget neki evés közben, ha valamihez oda kell kapnom vagy valami.Egy szobában alszanak, együtt fürödnek.Azt mondják ahol két lány van vagy két fiú ilyesmi korkülönbséggel ott sokkal nagyobb a féltékenység mint fiú-lány testvér között.Gondolom mert így nem kell megosztozni a hercegnő/herceg rangon. :)
2012. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jo a kerdes, engem is erdekel. Nagyon varjuk hogy jojjon a kistestver es en is felek hogyan fogja viselni ezt a kisfiam. Aki egyebkent egy bekes boldog kisember de ha valamire azt mondjuk nem, azonnal "bosszut" all a maga modjan...
2012. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor 2 volt a kislanyom, az occse 9 honapos volt. Sosem volt semmi gond, feltekenyseg vagy ilyesmi. Most, hogy mar a kicsi a 2 jonnek elo a civakodasok, meg az "o az en anyukam, nem a tied" beszolasok. Amugy jo tesok, reggel ha talalkoznak megolelik egymast :)
2012. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én utáltam a hugomat nagyon. Már akkor is, amikor anya terhes volt vele. Én ugyan nem emlékszem erre, az óvónők mondták.

Teljesen abban a hitben éltem, hogy engem mostmár nem fognak szeretni. Anyunak meg volt pár ilyen tenyészkanca stílusú barátnője, akik fellázítottak, hogy majd úgyis szül még aztán kiesek a kosárból, na vajon mikor jön az új baba, nem is csoda, hogy hót féltékeny lettem, nem is voltam jóban a hugommal, csak amikor megnőttünk. Sosem játszottunk együtt, csak a szomszéd kisfiúval barátkoztam, vele nem. Mostmár felnőttünk mindketten, néha jót röhögünk az egészen, de ettől függetlenül nekem akkor ez annyira rossz volt, hogy nem akarok gyereket. Nála pont fordítva, alig várja, hogy legyen gyereke, engem még mindig kiver a víz, ha erre gondolok.

2012. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!