Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Almalé bevezetése kanálból...

Almalé bevezetése kanálból vagy üvegből adjam neki inkább?

Figyelt kérdés
2napja kezdtem el a hozzátáplálást a 3hós babámnál (orvosi javaslatra) 1 almát szoktam neki le reszelni és annak a levét adom oda, de sajnos kanálból nem eszi meg csak üvegből de annyira ízlik neki hogy meg enné az összeset (kb60-90ml) és utána alig akar enni tápszert. nem lesz baja tőle hogy nem fokozatosan adagolom neki? székletét szerencsére nem fogja meg eddig volt minden nap neki :)

2013. júl. 21. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kiskanállal próbáld meg!Mit mondott a doki miért javasolja ilyen korán a hozzátáplálást? ŰKicsit számomra korainak tünik...
2013. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csak levet adj neki, hanem az almät, amennyit megeszik.
2013. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem megfelelően gyarapodik a súlya és azért javasolta a hozzátáplálást. az almát rendesen még nem fogadja el már próbáltam azért is adom a levét csak. tápszert is rengeteget ki próbáltunk de egyik se vált be. úgy gondoltam hogy 4-5 napig kapná az alma levét azt megint megpróbálnám a reszelt almát esetleg egy kis vízzel össze fel lehet hígítani az almát hogy hígabb legyen? első babás vagyok.
2013. júl. 21. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkorán született és mekkora most? A lányom se hizott nagyon de ő most is olyan súlyban van mint egy normál 1 éves.(3 éves pedig).
2013. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3500gr-al született és most 4850gr. doki és védőnő szerint kevés és 62cm pedig nagyon sokat eszik.
2013. júl. 21. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy sok,de szerintem ahogy számoltam kb 112 gr/hét a hizása. Átlagosan. S a mi dokink 15et mondott. Lányom igy hizott: 2600al született,3 hósan meg 4840 volt.1 hósan volt 3410, 2hósan 4340 Most 12. Egy évesen,pedig 7 hósan elkezdett enni elég jól, volt 7500 gramm. Esetleg irj neki hogy mit javasol: [link]
2013. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se problémás a hízása. Ráadásul a tápszernek jobb a tápértéke, magasabb a kalóriatartalma mint a gyümölcsöknek, ezektől nem fog jobban hízni :(
2013. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!