Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor kezdenétek a hozzá...

Ti mikor kezdenétek a hozzá táplálást?

Figyelt kérdés

A kisfiam 3 hónapos.2 hónapos koráig csak anyatejes volt,sajnos egy hónapja annyira kevesebb lett a tejem,hogy tápszerrel kell pótolnom. :(

Tegnap mértem meg a kisfiamat,és most járunk 5115g-nál,3300g-al született,3100g-al engedtek minket haza a kórházból.Szerintem elég lassan hízik,és azon gondolkodtam,pláne mostanában,hogy már a tejem sem elég,hogy 4 hónapos korától elkezdem a hozzá táplálást.Ti mikor kezdenétek el,4 hósan vagy csak 6 hósan?

És mivel ajánlatos kezdeni?


2013. júl. 28. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. én 3hónaposan kezdtem. már ismerte az almát,krumplit, répát. nekem az elejétől nem volt annyi tejem,sőt tej+tápszer volt. 2hónapjára már csak tápszer volt. ezeket lereszeletem almareszelőn, kiskanállal mindig kicsit adtam neki. most 6hónapos. nem hizik lassan, pont jól fejlődik. az én lányom 2850g -mal született 50cm-vel és most 6hónapos : 63cm és 6,3kg. pont jó.
2013. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!