Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos babátok naponta...

6 hónapos babátok naponta hányszor eszik, és miket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ennyi idősen 5-6-szor szopizott, és mellette tízóraira kapott pici gyümölcsöt(banán, alma, barack) Ebédet kb. ilyenkor vagy picivel később kezdtem adni neki(spenót+krumpli, sárgarépapüré, paradicsomos krumpli)
2013. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) és akinek tápszeres a babája?
2013. júl. 30. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Napi 5-ször eszik.


Reggel szopizik, délelőtt gyümölcsöt eszik ( pl. barack, alma, banán, szilva, ebben a nagy hőségben megkóstoltattam vele a dinnyét is- tudom hogy szinte 0% vitamintartalma van viszont kitűnő szomjoltó volt a 42 fokban) van hogy darált kekszet is adok neki hozzá van hogy nem. Van hogy 2 féle gyümölcsöt is összevegyítek neki, van hogy nem.


Délben főzeléket eszik ( krumpli,spenót,sóska,saláta,zöldborsó - ez át van paszírozva hogy a héja ne legyen benne-,zöldbab,répa,brokkoli, cukkini, sütőtök --- kap már néha egy kis csirkehusit is bele)


Déután tejpépet kap


Este szopizik.

2013. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! ez így nagyon jól hangzik és rendjén is van,csak nekem pl.az a gondom,hogy az én lányom ennyiszer nem kér enni,csak monduk napi 4x.összeszorítja a száját és fel akar kelni a délelőtti gyüminél,de késő délután már szívesen megeszi,viszont emiatt a tejpép aznap elmarad (én is azt szoktam uzsira adni neki ha úgy jön ki a lépés).nálunk az van,hogy elég sokáig alszik a leányzó,10 óra mire végzünk a reggeli tápszerrel,ezért marad ki általában a tízórai..
2013. júl. 30. 15:40
 5/9 A kérdező kommentje:
ui: háztartási kekszet én is szoktam rakni a gyümölcsbe!
2013. júl. 30. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:

-Reggel 6 körül tápszer

-Délelőtt tápszer

- Ebédre főzelék (krumpli, répa, brokkoli, fehérrépa, cukkini, almával, egyéb gyümölccsel kevert krumpli, és kb. 1-2 hete husi is

- Délután gyümölcs. Vagy háztartási keksszel, vagy Sinlac vagy tejpép megy hozzá

- Vacsora tápszer, vagy néha tejpép/Sinlac

-Elalváshoz tápszer

2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Az nem baj ha csak 4-szer eszik. Ha megfelelően fejlődik, látod rajta hogy nem éhes akkor semmi gond.


Annyiszor eszik amennyiszer jólesik neki.

2013. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. aug. 7. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:

hajnal 5 körül:160 ml tápszer

8 körül 160 ml tápszer

fél 12:főzelék(krumpli,srépa,cukkini,sütőtök husival vagy anélkül)

3-fél 4:gyümölcs(banán,öszib,alma,szilva sbarack)

fürdés előtt fél7-7 fele Sinlac,fürdés után 160ml tápszer


Éjszaka már nem eszik csak vízet iszik.

2013. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!