Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 - lassan 7- hónapos babátokn...

6 - lassan 7- hónapos babátoknak miket főztök ebédre?

Figyelt kérdés

Tudom miket ehet,de már ötletem sincs,mivel rukkoljak elő. Kicsi városban élünk,nincs nagy választék a piacokon sem,a zöldségesben sem...

Két foga van,sok dolgot eszik már :-)


2013. aug. 22. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Paradicsimos krumpli, salata-cukkinival,majjal.. az en lanyom huslevest is evett es ket het mukva 7 hos... lehet leszolni de minden haz mas szokas
2013. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hús leves,paris krumpli megvolt,a cukkinitől kényeskedni kezd a gyomrom (azt is kapott már :-) )- Az én fiam is jövőhéten lesz 7 hós :-)

Túl vagyunk a karfiolon-az nem jött be neki :-( A többit unja. Vagy is a húslevest szereti,de azt meg én unom főzni Neki...

Annyira kis car helyen lakunk,hogy alig van választék a zöldségesben,piacon. A múltkor is mondom a piacon az eladónak,hogy valamit olyat keresnék,amit a kicsi is ehet,erre "sorolja",hogy barack,narancs.

2013. aug. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!