Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyit vártatok a tejpép és...

Mennyit vártatok a tejpép és az alma bevezetése között? A gyerekorvosunk tejpépet írt fel, azt kóstolgatjuk néhány napja uzsira. Mikor jöhet az alma tízóraira.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mi összefüggés van a kettő között...ha mondjuk 2 napja már eszik tejpépet akkor mehet az alma is.mennyi idős amúgy??
2013. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor jónak látod. Nincs ez kőbe vésve.

Az én gyerekeim pl. soha nem kaptak tejpépet, viszont az almát nem fogadták el elsőre, szóval én mással kezdtem, nincs ebben semmi...

Lényeg, hogy szép fokozatosan vezesd be az új dolgokat, egyszerre csak egyet és a baba ütemében haladjatok.

2013. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

4,5 hónapos ikrek

első babák és érdeklődők a hozzátáplálásról, mert nem vagyok benne jártas.Ezért kérdeztem. Akkor holnap megpróbálom az almalevet tízóraira + uzsira marad egy kis tejpép.

2013. aug. 30. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!