Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 napja kóstoltatom ikreimmel...

3 napja kóstoltatom ikreimmel a tejpépet. Néhány kanállal megesznek belőle uzsonnára. Holnaptól szeretném tízóraira kóstoltatni velük az almalevet. Jó lesz így? Vagy korai még az almalé?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 07:46
 1/4 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos tápszeres babák.
2013. aug. 30. 07:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejpépet akár még hagyhatod is későbbre. Adj nekik pár napig almalevet, majd baracklevet pár napig. Utána jöhetnek a pépek. Majd a sütőtök is. Amikor kiváltottál egy étkezést, akkor állj neki a következőnek. Vagy a zöldségek jönnek vagy a tejpép.
2013. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos írta fel a tejpépet és mondta, hogy kóstoltassam velük. De gondoltam , hogy az almát is kóstolják meg. Akkor most hagyjam a tejpépet? Csak almát adjak. De hát most kezdik megismerni, máris álljak le vele?
2013. aug. 30. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk az alma, barack, sargarepa, sutotok, krumpli (stb) utan jottek a tejpepek, vedonoi javaslatra. Szerintem a tejpep a korai, nem az almale, de a gyermekorvos jobban tudja. Boldog babazast:)
2013. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!