Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás ismét. Hogyan...

Hozzátáplálás ismét. Hogyan kell bevezetni az új ételeket? Ha egy étkezésnél már megevett 1 adag gyümölcspépet pl.1. héten almából, a következő héten megint 1-2 kanállal kapjon az új ízből, pl. a barackból, utána adjam neki a bevált ízt, az almát?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kóstoltasd meg vele az új ízt is egy pár kanállal. Én utána az ismerős ízhez kevertem hozzá és úgy ette meg az adagját. Nem kell mindent hetekig etetni vele, 1-2 nap max.
2013. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem gyümölcsökkel, hanem zöldségekkel kezdtem, de szerintem a kérdés szempontjából mindegy. Amikor már megette az egy adag sütőtököt, akkor tettem bele mellé krumplit, de csak egy keveset. Aztán fokozatosan egyre többet. Amikor kb. 5-6 nap után már fele-fele volt a két dolog, akkor tettem hozzá egy kevés petrezselymet is. És így tovább...
2013. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!