Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki próbálta már a Sedtif...

Aki próbálta már a Sedtif Pc-t, bevált? Mennyi ideig kellett a babának adni? Utána meddig volt érezhető a hatás? Mekkora volt a baba, amikor kapta?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 27. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 6 hónaposan jött elő nála egy kemény alvászavar. Nem mozgásfejlődés volt, mert akkor nem tanult semmi újat. Egyszerűen csak fél óránként mennem kellett hozzá, és sehogy nem lehetett lenyugtatni. Szinte semmit nem aludtunk, mi sem, és természetesen ő sem. Egy hét után totál zombi voltam, ő pedig napközben még nyűgösebb lett. És még mielőtt azt mondaná valaki, hogy a foga volt, hát nem. Ugyanis csak 9 hónaposan jöttek ki az első fogai.

Elkezdtük adni neki a Sedatifot, és három nap alatt már érezhető volt a javulás, és napközben is sokkal jobb kedve lett. Kb. 2 hétig adtuk neki, utána már nem kellett.

2010. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a
2010. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, az előbb rossz gombot nyomtam, de ide is bemásolom, amit egy másik hasonló kérdésre írtam, hátha itt is hasznos lehet.


Megláttam egy oldalon kétszer is a Sedatif Pc- és gondolom, ugyanaz a személy tette fel a kérdéseket.


Nos, ami a probléma ilyenkor, vagyis a még babakorban adott sedatif pc-vel az, hogy 6-7 hónapos kor körül a babáknál egyszerre több folyamat is lejátszódik.


- Először is van egy fejlődési ugrás, ami azt jelenti, hogy a baba többször éhezik meg, mint amennyiszer enni kap, ezért többször is ébred. Ezt az anyukának többszöri mellretétellel kell(ene) kielégítenie, de sokan adnak vizet, teát, seb. a babának.


- Másodszor: ekkor kezdődik el a szeparációs szorongás bevezető szakasza, vagyis a baba kezdi átélni, hogy ő és a szeretett anya két külön személy és éjjelente többször is fel kell kelni ellenőrizni, hogy anya megvan-e még.


- Harmadszor a fogzás és a mozgásfejlődés is bezavarhat a képbe, de ez most lényegében nem fontos.


Ezek után képzeld el, hogy egy homeos bogyóval eléred, hogy a gyerek átaludja az éjszakát, vagy legalább is ritkábban keljen. Ez így nem természetes, vagyis a természetes fejlődésébe szólsz bele (azt hagyjuk most, hogy miért) ami nem lesz rá hosszú távon jó hatással.

Minden kelésnek megvan az oka, még ha ez éppen nem is látszik és még ha nehéz is elfogadni, mert más babája...


Vagyis én ezek miatt SOSEM szoktam az egy év alatti babáknak a Sedatif Pc-t ajánlani ( sem egyéb nyugtató hatású szert sem).


Homeopátiás tanácsadó, patikus.

2010. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!