Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpép, joghurt kérdés?

Tejpép, joghurt kérdés?

Figyelt kérdés

Ha adtok tejpépet a gyerkőcnek uzsonnára, akkor tízóraira joghurtot gyümölccsel lehet adni?

Most 10 hós a kisfiam és sokat eszik,de ha nincs itthon mondjuk annyi gyümi,hogy elég legyen, akkor tejpép,joghurt délelőtt, délután.Szerintetek ez gond?

Reggel, este tápszer, ebéd főzelék.

Amúgy tejpépet hány hós koráig adnátok uzsira? 1 éves kor után lehet, vagy akkor már inkább szendvics.

Tapasztalatokat írjatok már e kérdéskörben!



2013. szept. 11. 09:14
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Persze hogy adhatsz neki délelőtt gyümölcsöt joghurtal.Nem baj ha du tejpépet kap. 1 éves kor után én már nem adtam tejpépet,mondjuk akkor már 12 foga volt lányomnak így mást evett.
2013. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, miért ne lehetne? A fiam 15 hónapos, én már kb. fél éve nem adtam neki tejpépet (előtte sem nagyon, nem vagyok a híve), de szerintem 1 éves kor körül már jobban szeretik a gyerekek a darabos ételeket, mint a pépeket. Viszont, ha a Te kisfiad szereti a tejpépet, akkor nyugodtan adj neki 1 éves kor felett is.
2013. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem 10 hósan most jön az első foga, szóval a darabosoktól még távol állunk. Ezért is kérdezem...
2013. szept. 11. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt adsz gyerekednek, amit jónak látsz. Összekeverheted, kutyulhatod. Én a natúr joghurtba dobáltam apró gyümölcsöket. Sőt, volt hogy a joghurtba egy kanál lekvárt tettem, így olyan volt, mint a rétegelt joghurtok. Ha végképp nem jutott eszembe semmi, lereszeltem két kocka kekszet, és azt kavartam a joghurtba. Ne aggódj, bajt nem csinálsz, ha egy nap kimarad ez-az.

Én tejpépet onnantól, hogy 10-12 hónaposan azt ette amit mi, nem adtam neki. De ha éppen lett volna itthon, biztos nem utasítja vissza. A tejpépet azért szerettem, mert hamar készen volt. De ha a tejtermékektől nincs baja, akkor nyugodtan variálhatod azokat. Persze adhatsz neki tejpépet is.

2013. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!