Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyümölcsjoghurtot kaphat már...

Gyümölcsjoghurtot kaphat már a 8 hónapos kislányom? Natúr joghurtot már kóstolta gyümölccsel.

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor mi a kerdes? Joghurtot evett mar, gyümölcsös joghurtot is, nem értem kit akarsz kerdeznI?
2013. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsjoghurtban van plusz cukor, én nem adnék még neki. Elég édes neki a natúr joghurt gyümölccsel.
2013. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Kaphat. A fiam csak azt evett, mert a natúr nem jött be neki.
2013. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam már ekkor neki gyümölcsjoghurtot,azóta is szereti,most 10 hónapos.Csak arra figyelj,h ne epres,málnás legyen,hanem pl barackos,banános stb,mert ugye az apró magvas gyümölcsök egy éves kor alatt nem ajánlottak.
2013. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi lepontoznivaló van azon, hogy a fiam nem szereti a natúr joghurtot? Szánalmas, ami itt megy.
2013. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!