Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek bejön a botmixer? Mit...

Nektek bejön a botmixer? Mit lehet helyette használni?

Figyelt kérdés
Most kezdem a hozzátáplálást, minimális adagokat csinálok, így a botmixer semmire nem való.
2013. okt. 17. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Hát ez egy kicsit botmixer függő is...

Nekünk Grundig van, az pici adagokat is gyönyörűen turmixol, de pl anyukám nem tudom már milyen márkájú, de tudom, hogy olcsóbb kategóriájú botmixere nem boldogult vele..


Egyébként pedig attól függ, hogy miről van szó. Lehet lereszelni apró lyukú reszelőn, összetörni villával...

2013. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Anno, mikor még a tévé is fekete-fehér vt, és a botmixer sem vt divat, akkoriban villával nyomták szét azt a nyamvadt 2répát+1krumplit, és mégse akadt meg senkinek se a torkán a kaja...
2013. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En is bajban voltam eleinte ezzel de ha nem viszi akkor ajanloma fokhagymanyomot en azon gyonyoruen atnyomtam mindent meg mikor a picike adagok kellettek, vagy passzirozd esetleg ha van krumplinyomod. Ezek ugyanolyan pepesen lenyomjak mint a botmixer csinalna, ha mar majd tobbet csinalsz tudod kihasznalni a botmixert. Am a reszelo se rossz otlet.
2013. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Anno anno volt, most meg most van.....


Attól függ, mit szeretnél pépesíteni. Egy-két dolgot lehet villával is. A főzeléknek valót én géppel csináltam. Nekem ilyen van: [link] Meg vagyok elégedve a mixer részével.

A gyümölcsökhöz, kekszhez ezt használtam: [link]

2013. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ja, meg az emberek is egyre életképtelenebbek...
2013. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
RHa nem tudsz ertelmesen valaszolni es segiteni minek irsz ide???? Ennyire unatkozol???? Akkor minek hasznalsz benti wc-t, tuzhelyet, furdoszobat, mikrot, hutot es meg sorolhatnam regen is meg voltak nelkule.... te ezek nelkul is megvagy??? Jaaa vagy csak jol esett vmi hatalmas "okossagot" beszolnod masra. Gratulalok gondolom mara mar jol erzed magad.
2013. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az almát,körtét mindenképp reszeld neki. Egyszerűbb. Én a sütőtököt úgy csináltam,hogy megsütöttem egy nagy tököt, jól összeturmixoltam és kis adagokba fagyasztottam. Utána már egy bébiételes üveggel simán megevett, így abba tettem, és úgy ment a fagyóba. A tavalyiak nyár végén fogytak el annyira bespajzoltam belőle. Imádja a kisfiam. De ehhez simán jó a botmixer. A titka az, hogy ne tálba, hanem célszerű magas falú mércés pohárba vagy mérőedénybe turmixolni. A főzelékeket sosem a lábasban, hanem a mérőspohárba öntöttem át és ott turmixoltam botmixerrel. 1éves a fiam, és mindent turmixoltam neki,mert még most is csak 2 foga van, és a pépesek jobban lecsúsznak a torkán. Egyébként ha egy kis vizet raksz az almához, máris könnyebb lesz botmixerrel is turmixolni. Ki kell tapasztalni, de hidd el, hogy amint már főzelékeket fog enni a kedvenc barátod lesz ez a kütyü.
2013. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Üvegreszelő, villa, kisebb méretű konyhai aprító, ill. a teaszűrőnél nagyobb szűrő átpasszírozni.
2013. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre egyenlőre csak a nagyon híg dolgokat szeretiba babóm, még az üvegreszelőn se elég pépes. most az aprítót használom. köszi a válaszokat
2013. okt. 17. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom.
2013. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!