Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek bejön ez az újítás?

Nektek bejön ez az újítás?

Figyelt kérdés
Már rég voltam itt,(Kerti munka)most van időm géphez ülni,de amit itt látok őszintén szólva nem jön be.Van olyan hely ahová ki írod a kérdést,és egy válaszra egy napot kell várni.Mi van ha sürgős esetről van szó,és nem tudsz mit kezdeni agyerekkel.Régebben tök jo volt,percek alatt volt hasznos válasz és segítség.Tiszta gáz az egész!
2013. jún. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
ha sürgős esetről van szó,nem ide kell írni,hanem hívni kell az orvost,ügyeletet,mentőt,stb.én amúgy nem vettem ezt észre.
2013. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok értelmét nem látom mert annyi kategória lett,hogy nem lehet követni.Ráadásul sokan nem is abba írják a kérdést,ahová elvileg kéne,mert ott nem valószínű,hogy választ kapnak.
2013. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok,de minden kis hülyeséggel nem rohanhat az ember az ügyeletre.Hidd el ha beteg az enyém azonnal orvoshoz viszem,de a fogzással kapcsolatosan nem rohanhatok folyton minden hülyeséggel ügyeletre.Első baba,és igen is sok buta kérdésre itt találtam meg a választ.Megjegyzem olyan helyen élek ahol védő nő sincs,és itt mindig akadnak segítő kész emberek akiknek több gyermekük van és tapasztaltabbak.Lehet csak én nem vagyok ezzel megelégedve.
2013. jún. 4. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz én ugyanoda írok a kérdést ahová azelőtt,így nem igazán tapasztalom,hogy később válaszolnának.
2013. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a hátránya van, én is így látom. Bár nekem először még tetszett.
2013. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!