Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikortól adtatok tejet a...

Ti mikortól adtatok tejet a gyerkőcnek? Tényleg alleriások lehetnek rá? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A gyerek orvos meg a védőnő is azt mondta bőven legyen 1 éves miután adhatok neki tejet, pudingoktól sajttól semmi baja hála, de mér ellenzi mindenki a tejet a babáknál, kérlek segítsetek!!
2013. okt. 29. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
enyém 1 éves kora után kakaózott. azelőtt sima tej ment rendes főtt vacsi után.
2013. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek rögtön nagy mennyiségben adtatok tejet neki vagy szépen fokozatosan???

Nekem a védőnő azt mondta előbb kenjem be az arcát hogy nézzem meg allergiás e rá vagy sem???

2013. okt. 29. 21:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a tápszerhez kevertem kb. 50 ml-t pár napig utána már magában adtam. Erről az arcbekenős módszerről még nem hallottam. 1. vagyok.
2013. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha tejcukor allergiás vagy, akkor tudod, hogy nem kiütésekkel jár, ha allergiás, hanem durva hascsikarással, majd hasmenéssel.

Én a helyedben nem kockáztatnék, hiszen te is allergiás vagy, csináltasd meg inkább a tesztet előbb.

Nem mindegy egyébként, hogy túrót, sajtot, tejszínt, vagy tejet adsz neki. Én is allergiás vagyok, de csak a tejszíntől és a tejtől van bajom.

2013. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj a hasam csak azt veszem észre hogy reggel szép lapos hassal kezdem a napot majd megiszom egy tejeskávét és 5hónapos terhes kinézetre puffadok:(

de a laktózmentes tej nekem bevált finom édes nem puffadok tőle csak rohadt drága, ezért nem merem a picurkámnak is adni, de remélem neki nem lesz semmi baja apai ágról semmi ilyesmi nincs!

2013. okt. 31. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!