Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha a felmelegített bébiételt...

Tica0121 kérdése:

Ha a felmelegített bébiételt nem eszi meg a babám, akkor újra lehet melegíteni?

Figyelt kérdés
Megmelegítettem az egészet, de nem ete meg az összeset. Délután még odaadhatom neki, ha visszateszem a hűtőbe és újra megmelegítem?
2013. nov. 12. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, még odaadhatod neki.
2013. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Délután még simán odaadhatod. Akár este is. De másnap már nem igazán.
2013. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor visszateszem és délután megkapja. Ment a zöld kéz! :)
2013. nov. 12. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ha elolvasod a bébiételen lévő papírt, akkor rá van írva, hogy amit már megmelegítettél egyszer, azt nem lehet újra visszamelegíteni. Ezért ajánlják, hogy ne legyen az egész üveggel megmelegítve, hanem egy része és ha még kér a baba, akkor a többit is meg lehet melegíteni.

De hát ha te visszateszed hűtőbe és újra felmelegíted és odaadod neki, szerintem attól sem lesz baja.

Csak legközelebb akkor ha úgy általában nem eszi meg az egész üveggel, akkor ne melegítsd meg neki mindig az egészet.

2013. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ez volt az első üveg bébiétel, amit kapott. Eddig gyümölcsöt raszeltem neki, meg rizspépet kapott. Répát, céklát szintén én készítettem. Most értem a szilvához, de azt úgy gondoltam egyszerűbb, ha megveszem. És mivel mindenből kb annyi mennyiséget evett meg, mint amennyi egy bébiétel, nem is gondoltam rá, hogy nem eszi meg... legközelebb biztosan nem melegítem meg az egészet.

Köszönöm a válaszokat, egyébként inkább megettem én (finom volt) nehogy tényleg valami gond legyen belőle. :D

2013. nov. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!