Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy 7,5 kg-os baba mekkora...

Egy 7,5 kg-os baba mekkora adagot eszik meg?

Figyelt kérdés
az enyém 5,5 hónapos. Átlag 1 üvegnyi bébiételt eszik meg, de ha ízlik néha másfelet is. Ha nem ízlik akkor az üveg harmada megmarad, de tápszert nem kér utánna. Elég neki ekkora adag?
2013. nov. 15. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó.

A babát mindig az igényeihez mérten kell táplálni, mindegy mi is legyen az.

(Ennyi idősen az enyémek csak szopiztak, de később is annyit kaptak, amennyit elfogadtak.)

2013. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés végéig azt hittem, hogy sokallod. Ez kifejetten sok a korához képest.
2013. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az utóbbi 1 hónapban nagyon keveset hízott tudom, hogy jó súlyban van, de azt nem hogy mitől, mert soha nem volt jó evő/

Mióta pedig kiváltottam 1 étkezést azóta éjszaka 2* kel enni, pedig korábban végigaludta.

2013. nov. 15. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, az én lányom 65,5 hónaposan maximum fél üveg bébiételt evett, azután már alig ivott tápszert. 10 hónapos volt, mire lenyomott egy üveggel. Így is aludt éjszaka, mint a bunda. Van ilyen növekedési ugrás, vagy mi a szösz, nem lehet, hogy ez van nálatok?
2013. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na: Nem 65,5 hónaposan, hanem 6 hónaposan. :))))) És azt akartam még, hogy enyém csaj 8.3 kg volt akkor, szóval ő sem panaszkodhatott.
2013. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!