Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A felforralt víz ha kihűl...

A felforralt víz ha kihűl mikróba meg lehet melegíteni?

Figyelt kérdés
A felforralt víz általában kihűl mire az 5 hónapos babám meg éhezik így a mikróba gyorsan be rakom a vízet és 20 mp alatt megmelegszik. Abból csinálom a tejpépet.Szerintetek ártok aa babának? Van cumis üveg, bébiétel melegítőnk de annak kell 4 perc mire testhőmérsékletű lesz.

2013. nov. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is megmelegítem, nem ártasz vele, ne aggódj!
2013. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne.
2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így csináltam neki a tápszerét mindig, illetve ebből a kihűlt vízből adtam neki inni mert szomjas volt az etetések között. Nem vettem babavizet mindig forraltam és lehűtöttem.
2013. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az anyatejet és a kész tápszert nem lehet mikrózni mert roncsolja a fehérjéket
2013. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!