Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki már elkezdte a hozzá...

Aki már elkezdte a hozzá táplálást 4 hós babájánál az leírná nekem hogyan kezdte mit adott, és mennyit? ( Egyébként 2 hónapos kora óta tápszeres)

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem neki próbálgatni a tejpépet napi egyszer. Meg is eszi a kisfiam
2013. dec. 2. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
az én fiam anyatejes, de 4 hósan kellett kezdeni. esténként adtam neki tejpépet, amit a gyerekorvosunk írt fel. napközben először alma kifacsart levét adtam neki 1-2 kanállal. másnap már 2-3 kanál reszelt almát, után meg amennyit elfogadott (általában egy egész alma). ez ment 1 hétig, majd tettem hozzá neki 1 db őszibarackot, mert pont szezonja volt, de most is lehet bébiételbe venni. amikor már ezt is megszokta, akkor kapott sütőtököt, répát, cukkinit almával, meggyet almával hogy ne legyen savanyú. krumplit bármihez lehet tenni neki egy picit. az én fiam kb 1,5-2 decinyi kaját eszik egy evésre, még most is 9 hónaposan. csak most már napi 4szer :) én 2 szopizás között adtam neki enni, általában dél körül. 5 hónapos korára már napi kétszer evett, egyszer délelőtt, és egyszer délután. majd kb 6-7 hónaposan 3ra nőtt ez a szám.
2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél :-D
2013. dec. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!