Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt valaki, aki nem...

Van itt valaki, aki nem gyümölcsökkel, hanem gyümölcsös bébiételekkel vezette be az ízeket a babájánál?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

És milyen ízűeket adtatok neki?


2013. okt. 3. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én igen. Azért mert biztonságosabbnak gondoltam, főleg úgy, hogy decemberben kezdtük a hozzátáplálást.

Olyan bébiételt vettem, amiben csak és kizárólag maga a gyümölcs, vagy zöldség volt, semmi más (konkrétan Hipp 4 hónapos kortól adható bébiétel). Almalével kezdtem, de attól nagyon bukott a babám, amúgy is bukós volt. Ezután kapott alma pépet, utána répapürét, majd sütőtököt, utána őszibarackot.

2013. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is.


Mi negyed alma után 4 napot kórházban voltunk. Talán amiatt..

megmostam stb de állítólag a gyümölcshúsban is benne lehet a vírus. (bio piacon vettem)


Na azóta csak bébiétel megy nálunk.

Univer, dm saját márkás termékeit vettem mindig hónapnak megfelelően.

Most kezdtem neki főzni szívesen megszi azt is.

8 hónapos lesz és 5 hónaposan kezdtem a kóstoltatást.


sütőtök alma banán ezekkel kezdtem de a bébiételt adhatod neki ahány hónaposnak való.

2013. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Pont télre esett a hozzataplalas.ahogy az uvegre ra volt írva, tehát 4hónaposan 4 honaposnak valót. ..de először csak mindig egy ízűt és később kevertem őket
2013. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár nappal azelőtt,hogy elkezdtük volna a kostoltatást,egyik barátnőm a saját lányán kezte el,piac,elvileg bio gyümi,napikig hányt,ment a hasa a kicsinek,nem sok hiányzott a kórházhoz.Egyszem piac a környéken,teszkó és társaival nem kisérletezgettem volna szivesen,tél volt,bébiételt adtam inkább.Tavasszal kapott először rendes gyümölcsöt,akkor már 7 hónapos volt.
2013. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!