Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónaposan miket evett a...

7 hónaposan miket evett a babátok? Hány étkezést váltottatok ki?

Figyelt kérdés
A gyümölcsöket tudom variálni uzsira, de ebéd ötletek érdekwlnének, mert semmi újjat nem tudok neki adni. Krumpli almával, répával, sütőtökkel vagy céklával+a husi, de ez már annyira unalmas.
2013. dec. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ekkorra már bevezettem a glutént (4 hótól táplálok hozzá):

zöldborsófőzelék

répafőzelék

kapros cukkinifőzelék

zöldéges-csirkés rizottó


gyümölcs: barack, banán, szilva, körte (fahéjjal)


Nálunk úgy néz ki, hogy 10órai: gyümölcs keksszel, ebéd: főzelék, uzsonna: tejpép

reggeli és vacsora: tápszer

2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! A borsót héj nélkül paszirozod? Bébiételben már evett, de házilag nem mertem neki csinálni.

A rizs mehet? Rengeteg táblázat van, a védőnő 8 hónapos kortól ajánlotta.

2013. dec. 4. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, héjával együtt botmixerben csináltam. Csak a kukoricát passzíroztam, hogy ne legyen benne a héja.

Én adtam rizst is, szerintem eheti, hisz a tejpépekben is van...

Ja, és az lemaradt, hogy adtam még:

zöldbabfőzeléket

sóskát

spenótot

(utóbbi kettőbe mindenképpen kell keverni anyatejet vagy tápszert!)

És ha megeszi az üveges kaját is, akkor van a Kecskemétinek már halas is, a fiam szereti. Én még nem készítettem neki halat, csak üvegest kapott.

2013. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!