Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A halat milyen formában...

A halat milyen formában vezettétek be? Sülve, főve, rántva? Milyen fajtát ( ponty, tonhal, pangasius stb). Mikor? Bébiételben milyen van?

Figyelt kérdés
Mi nem szeretjük a halat de a 13,5 hónapos kisfiamnak adni kéne már de nemtudom hogyan.

2013. dec. 7. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szia!sparban van iglo meg frosta halrúd filé panírban,nem hajpüré hanem igazi darabos halrúd,10-12 db-os,ezt 4-szerre megsütöm neki olajban,most 17 hónapos a fiam,eddig leszedtem róla a panírt,úgy adtam krumplipürével vagy rizzsel vagy párolt zöldséggel,és kap mellé tunkolósba fokhagymás tejfölös szószt.nagyon szereti.érdemes akcióba venni,akkor 400-500 ft szokott lenni,amúgy majdnem 700 ft a 220 grammos.meg próbáld meg az olajos halat is nyugodtan,az enyém 15 hónaposan magábba ette egyszer:)
2013. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na de a frostákb van tej, tojás, azért elsőre önmagában lenne érdemes.

Én rio mare konzervet sütöttem-főztem és tésztával adtam neki 12 hónaposan, aztán makrélát párolva (majd később a füstölt makrélát sütve, lazacot csőben sütve, pontyot rántva a bunda nélkül, pangasiust elvből nem.)

2013. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A panírral mi a baj? Èn rántott húst is szoktam neki csipegetni. Mivel 3 foga van így a darabosokból csak keveset eszik mert megunja az evést 5-6 falatnál ha darabosat adok neku. A tonhal konzervek akkor jók? Riomarere gondoltam. A halrudacska sem rossz ötlet.
2013. dec. 7. 12:37
 4/9 gabszem ***** válasza:
65%
Semmi baja nem lesz a panirtol ugyan már! kislányom már 10 hósan imádta a rántott hust. most is az egyik kedvence és ha leazedném a panirt meg se enné. nyugodtan süss neki halrudacskákat én még üveges bébiételt is szoktam neki aeji heti egyszer ami halas mert mi is ritkán csinálunk. akkor is pisztrAngot szoktam sütni de azt nem szereti. a kecskemétinek vam paradicsomos krumpli tengeri hallal. büdös nagyon de a gyerekek imádják. meg a hippnek van tengeri hal joghurtos szószban meg brokkolival tésztával. az is jo.
2013. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Körbenézek majd bébiételek ügyében. Tudom,hogy kell a hal, de mi egyáltalán nem eszünk, neki viszont szeretnék adni.Köszi az infókat. Szerintem minden bébiétel büdös, de a fiam is szereti ezeket. Kíváncsi leszek a halra mit reagál majd.

Köszönöm a részletes válaszokat!

2013. dec. 7. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam még csak 7,5 hós, de adok neki halas bébiételt. A Kecskemétinek van olyan (Paradicsompüré burgonyával, és hallal), amit 6 hónapos kortól lehet adni. Igazit még nem adok, de így legalább eszik ezt is, megismeri az ízét.

Próbáld ki, ha gondolod.

2013. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

Sparban lehet kapni Tilapia halfilet, nem tengeri, nagyon egeszseges es finom a husa, en azt adtam neki, ugy hogy alufoliara tettem es a suto racsan egy kicsit megsutottem. A pangasius filet felejtsd el, ha erdekel nezz utana milyen egeszsegtelen (terhes nok vizelete is van benne) .

a frosta halrudat en 15 honapos koraban adtam eloszor, a panir pedig nalunk tejmentes. Meg nem kapott tehentejet 18 honapos.

2013. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,az elején szedtem le a panírt,nem most,rosszul fejeztem ki magam.
2013. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
halrudacskát sütöttem neki.kínlódva megette,mert közben meg beteg lett.de nem köpte ki.
2013. dec. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!