Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak milyen...

Fogadott orvosnak milyen formában adtátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak egy borítékba tettétek, esetleg egy ajándékos tasakba valamivel, .....?

Mit írtatok mellé/rá/hozzá?


2013. nov. 19. 10:14
1 2
 1/14 Julie S ***** válasza:
Mi nem kerültünk vele olyan baráti viszonyba, hogy külön kedveskedjünk még neki bármivel a pénzen túl. Szóban megköszöntem neki mindent és egy borítékban megkapta a pénzt.
2013. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikor megvizsgált, akkor megköszöntem a segítséget és átadtam a borítékot ennyi:-)
2013. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem cifráztuk túl. Kapott egy borítékot, és kész.


De ha a borítékot cikinek érzed, teheted egy üveg bor mellé Köszönjük felirattal, vagy fénykép a babáról egy képeslapban, és mellé a pénz. Gyakorlatilag millió lehetőség van.

2013. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem szokták ezt cifrázni, nekik sem ciki, hogy elfogadják a "végülis bérüket", neked se legyen ciki, hogy odaadod, ez Mo.-n tök természetes. Szüléskor mondtuk neki, hogy direkt nem hoztunk be ilyen sok pénzt, nehogy ellopják (nyócker:-) :-) hanem majd másnap hozza férjem. Doki bejött másnap a kórterembe, borítékba kezébe adtuk, mondtuk, hogy köszönjük. Ennyi. Ne parázz ezen, ezt tök nyíltan meg lehet beszélni Magyarországon. SAJNOS:-(
2013. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még borítékba se tettem, párom hozta be, és a varratszedéskor adtam oda, de borítékot elfelejtett hozzá hozni (pedig postás:P) Nem volt para, zsebrevágta és kész...:)
2013. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szülés után a férjem a folyosón adta át egy borítékban. Köszönjük szépen, kézfogás és ennyi.
2013. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű fehér borítékba adta át a férjem.
2013. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelésre mentem, akkor csak tárca elő..., ha a kórházba hív, akkor boríték. Valszeg szüléskor is csak egy boríték lesz.
2013. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi a 6 hetes kontrollon adjuk át a pénzt, ahol nincs egyedül, mert van egy asszisztense. Nem ciki előtte átadni a borítékot?
2013. nov. 19. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjem legjobb döntése volt, hogy a szülés utáni nap megkereste: boríték, köszönöm és ennyi: a szabija alatt minden nap bejött hozzánk (hétvége is volt), 1 ágyasba tett külön kérés nélkül :) ha valaki teheti, szerintem szülés után adja oda, a 6 hetes kontrollt úgyis ki kell fizetni.
2013. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!