Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » BEBA tejitaltól kiütések?

BEBA tejitaltól kiütések?

Figyelt kérdés
Kb. miután a 2-3 dobozt kezdtük, akkor jelentek meg és egyre több van. Más ételekkel megvonásával már "kísérleteztem", mosószert is váltottam, hátha attól, de csak jönnek, jönnek.... Most a BEBA-ra gyanakszom. Létezik, hogy nem rögtön jelentkezik kiütés, csak X mennyiség elfogyasztása után?

2013. dec. 14. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk is a BEBA-tól volt, de kb. 1 nap múlva jelentkezett is
2013. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha attól lenne, mert akkor legalább tudnám, hogy mit ne adjak neki. Már megvontam kis időre a paradicsomot, aztán a mandarint... Most veszek neki BEBA Ha 2 tápot, attól nem volt soha gondja... Más ötletem nincs... :(
2013. dec. 14. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
na ugyanez volt nekünk is, a Beba HA 2-ről váltottunk, viszont ahhoz nem akartunk visszatérni, mert doki/védőnő azt mondta, az már kevés neki... Aztán vázoltuk a problémát, míg meg nem gyógyult, újból ette a Beba HA 2-t, aztán utána a javaslatukra áttértünk a Humana HA 3-ra, szerencsére ez végre bevált. 1-es voltam
2013. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen, már 16 hónapos, a HA2 meg 6 hós kortól van és én is arra gondoltam, hogy az már kevés neki. De muszáj valami HA-t kipróbálnom. Láttam, hogy létezik BEBA HA3, de nem lehet sehol kapni... csak a sima 3-ast...

Miben van még HA ami jó lehet?

2013. dec. 14. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Beba-ból nincs, Humana van, mást meg nem tudok, mert szerencsére a tejital után mi rögtön a Humana-sat próbáltuk és az bevált, úgyhogy maradtunk ennél
2013. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az átmegy egy normál cumin? Mert akkor kipróbáljuk! pl. a beba jó éjt táppal szenvedtünk, olyan sűrű volt...
2013. dec. 14. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk tommee tippee 2-es cumis cumisüveg van, azon megy
2013. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megvettem, most ezt fogja inni, remélem elmúlnak a kiütések. :)
2013. dec. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!