Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok 7hos fiamnak tejmente...

Tudnátok 7hos fiamnak tejmentes étrendet írni? 4hos kora ota hozzátálok eszik már húst is. Uzsonnára mit adjak neki amikor mások tejpépet joghurtot adnak én mivel helyettesithetném?

Figyelt kérdés
6 körül kel és tápszert kap 9kor gyümölcsöt kekszel 12kor valamu husisat 15kor már nem tudom igy van mikor megint gyümit plusz még tápit vacsira vagx valami kis fözelék vagy tápszer.
2014. jan. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom tejallergiás, 7 hónapos korában így festett a dolog.


Reggel tápszer (neocate)

9-10 között keksz, gyümölccsel

12kor főzelék, krémleves, akármi

Uzsira Sinlac pépet kapott pici gyümivel

Vacsorára tápszer


Most is áll az allergiája, 21 hónaposan, most mindenféle rizstejjel, kókusztejjel, mandulatejszínnel főzök neki és magunknak is, mert nem szeretem, ha nemet kell neki mondani arra, amit mi eszünk. Később te is kipróbálhatod ezeket, egy éves kora utántól ő szójajoghurtot is kap, ez nagyon finom, van keserűcsokis, gyümis és vaníliás is. Várd ki vele az egy éves kort, mert a tejjel keresztallergiát okozhat.

2014. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát igen sok tejallergiás gyerek szója allergiás is.

Barátnöm kislánya csa a speciális tápszert kapta és azt keverték ezzel azzal de azt sokszor nem ette meg igy maradt a sima tápszer.

2014. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!