Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tejmentes diéta megkezdésétő...

A tejmentes diéta megkezdésétől mennyi idő múltán vettetek észre változást?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hete tartjuk a diétát, de a kiütések nem múltak el. Ugyanolyan a lányom bőre, ment a diéta előtt. Vérteszt kimutatta az allergiát, nem voltak magas értékek. Más tünete nem volt. Lehet, nem is a tejtől van a kiütés?
2014. jan. 12. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szerintem a laktoz a ludas. Ahogy megvontuk már múlnak is el a kiütések.1-2 nap. De kremezem is (nem akárszteroidossal). Kíváncsiságból megitattam vele 1 l normál tejet. A kiütések visszajöttek kremezes mellett is.

off: mennyi idős a kislanyod és hol vezegtettetek a vizsgálatot? Magán? Mennyiért? Vagy ki írt ki beutalót?

Minket nem akar elküldeni a gyermekorvos :-(

2014. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi nem Magyarországon élünk, egy magánlaborban végeztettem el. Kb. 18000 ft-ba kerül átszámítva.
2014. jan. 12. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nálunk is "csak" laktózérzékenység van, ahogy abbahagytuk, rá kb. 1, max. 1,5 nap alatt látványos volt a javulás.

Sztem próbáljátok a lisztet, glutént is kihagyni, lehet arra is érzékeny, nem?

2014. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!