Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kérdésem sinlac -al kapcsolato...

Jázikaaa kérdése:

Kérdésem sinlac -al kapcsolatos. ébredésekre jó?

Figyelt kérdés
Dokink sinlacot irt mert tàpszeres a babàm, 3szor is enne èjjel, arra gondolt hogy ez jobban telit. 4és fél hónapos. Mi a tapasztalatotok evvel kapcsolatban? Egyèbkènt 180ml tàpszert iszik fèl 10kor de màr fèl egy kor enne, most kis vizet adok neki de màr 2elött èbred megint enni 180ml.aztàn 5körül megint 150ml. Napközben is 3órànkènt eszik.

#Sinlac #gyakori èbredès #hozzàtàplâlàs
2014. jan. 13. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt bevált, jól eltelítette.
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. A lányomnak teljesen mindegy mikor és mit eszik, nem befolyásolja az alvását. A Sinlac sem telíti el. 1 éves koráig evett éjszaka, igaz csak egyszer. Ráadásul a lányunk 4 hónaposan megevett 180 mili tápszert, de kanalas ételből még 6-7 hónaposan is maximum 50-60 gr-ot, tehát szóba sem jöhetett, hogy ne a tápszer legyen a lefekvés előtti étkezése.
2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy megcsináltam a tápszert és abba tettem pár kiskanál sinlacot, hogy sűrű de még iható legyen (nagyobb lyukú cumit raktam az üvegre, hogy ki tudja szívni). Akkor 4 hónapos volt a fiam. Nekünk bevált. Nem volt éhes és nem ébredt fel (vagy ha felébredt nem azért mert éhes volt, csak ivott vizet és visszaaludt)
2014. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan anyatejes volt és kapott, de ugyanúgy felébredt... sztem változó, egy próbát mindenképpen megér. Csak egy éves kora körül hagyta el az ébredést, igaz, 9 hónapos korától semmit sem adtam neki, csak megpróbáltam visszaaltatni. Max egy kis vizet kapott. Kemény volt, de ez van! Tarts ki!
2014. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzàszôlàsokat. Megpróbàltam 30ml vizböl csinàltam, izlik neki csak este màr nagyon fàratt ès nincs kedve enni inkàbb sir az àlmossàgtól egyik este bevàlt, fèl 3kor kelt, evett tàpit 180ml,utànna 5kor 150ml.màsik èjjel ugyanùgy kelt 3szor.a doki azt mondta ne keverjem tàpiba mert màs izvilàg. De lâtom kedves hozzàszôlôt nàla igy is jó. Vàrom még a tapasztalatokat. Egyèbkènt doki szerint jön a foga. Lehet èbredès oka ez.
2014. jan. 14. 09:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves elsö. Ès többiek. Mennnyi sinlacot adtok?
2014. jan. 14. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én babám anyatejes,és szintén 3x eszik éjjel. Nekem is a sinlacot havasolták, és a hozzátáplálást, mivel már 6hós(5hónapos korában el is kezdtük). Ebédre gyümölcsöt/ zöldéget kap, 18-kor sinlacot. Minden reményen ebben volt, de sajnos nem jött be. Ugyanúgy kel azóta is...
2014. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!