Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinlac-ot minden nap lehet adni?

Sinlac-ot minden nap lehet adni?

Figyelt kérdés
Ha egy fél adagot eszik meg egyszerre lehet adni délbe és este is egy-egy fél adagot minden nap???? (gyümölcsel, zöldséggel keverve)

2013. okt. 19. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze!Az csak egy rizspép...csak vigyàzz meg ne fogja pocakjàt
2013. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kaphatja minden nap. Akár úgy, hogy napi egy adagot, vagy úgy is kaphatja, hogy kétszer adod neki valamivel keverve.

Nekem eleinte bukások miatt kellett adnom, és minden étkezés előtt (akkor még csak tápszert kapott, 4 hósan, akkoriban kezdtük a hozzátáplálást is, de az csak napi 1-2 kanál volt akkoriban) kapott egy kicsit, kb. 10-20 ml-t nagyon sűrűre készítve.

Később mikor nagyobb volt tejpép helyett adtam neki napi egy alkalommal, de ő üresen ette, úgy nagyon szerette, de ha kevertem valamivel, úgy már nem ette meg. Aztán ritkultak ezek a napi egy alkalmak néhány napontára, kb. 10 hós kora után már nem kapta, ha jól emlékszem.

2013. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!