Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rendes normális teát hány...

Rendes normális teát hány hónapos kórtól lehet adni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hagyományos fekete teára gondolsz /sárga Lipton stb/, akkor azt gyereknek nem javaslom, koffeintartalma miatt. Gyereknél hiperaktivitást, alvászavart okoz. Gyümölcsteát adhatsz egész kicsi korban is, de nem a gyümölcs aromával ízesített fekete teát, hanem ami szárított gyümölcsből készül.
2014. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
sehany. majd 18 evesen ihatja, ugy, mint a kavet is.
2014. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1éves korig,vannak az instant baba teák,1éves kortól pickwick gyerek tea filteres,több ízben,semmi koffein,100% szárított gyümölcs,nem drága,és nagyon finom. 3éves a legkissebb lányom,de csak eszt isszuk. Ja és a hirdetett,egészséges gyümölcslé sem az amit ígérnek. Én facsarom,vagy a minőségi capy,hohes'c,és társai jöhet szóba.
2014. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szokattam rá a teára, csak tiszta vizet kap, mi is azt isszuk, kétéves kora után kap néha gyógyteát, saját gyűjtésű gyógynövényből, édesítés nélkül, a gyümölcslevet én csinálom, de az nem szomjoltásra való, hanem ételnek számít.
2014. febr. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8-9 honapos kora ota kapja a pikwick gyerekteat. Elmult egy eves mar. Mostansag szoktam a saga gyumolcsteat csinalni neki. Imadja. Es nem hiperaktiv, napkozben 2 x alszik, este 8 kor fekszik le aludni reggel 7ig hangjat se hallani. Egyedul alszik el, kulon szobaban. Ja es nagyon nagyon jo etvagyu gyerek. Szoval az h kap teat inni nem rontotta el a lanyomat. :-)
2014. febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!