Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Humana tej-es glutenmentes...

Humana tej-es glutenmentes gabonapepet melyik napszakban kezdhetem el adni?

Figyelt kérdés
5 honapos mult a babam es a heten elkezdtuk az almat adni neki. Van a Humanatol almas gabonapep, ezt mikor adhatom neki? Azt tudom h 4 honapos kortol lehet, de barmelyik napszakban? Mondjuk akar du.? Vagy este anyatej helyett? Irja h repceolaj is kell bele, ha azt nem rakok bele nem baj, nem? Koszonom!
2014. jan. 16. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én előbb pár zöldséggel ismertetném.

De ha nagyon akarod, akkor délelőtt, hogy ha gond van, ne éjszaka fájjon pocak.

Valamiért kellene az olaj (zsírban oldódó vitaminok miatt talán), de hogy miért pont repce?

2014. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még csak most kezded a hozzátáplálást, nem szükséges azonnal pépet adni. lehet haladni a zöldségekkel, gyümölcsökkel sorban.

Én a délelőtti gyümölcséhez szoktam adni.

Anyatej helyett semmiképp sem adnám. Olajat pedig sosem rakok bele.

2014. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ugy dontottem h meg varok vele.
2014. jan. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!