Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az orvos gabonapépet, babakeks...

Az orvos gabonapépet, babakekszet javasolt. Milyenek vannak? Nem ismerek egyet sem. Hova menjek érte? Müller, DM?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Müller, Dm, Rossmann, nagyobb bababoltok, de akár a nagyáruházakban is találsz. Rengeteg féle van.
2013. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mülleres kölln tönkölybúza&zab olvadópehely. ez egy teljesem natúr cucc, gyümit tudsz vele sűríteni. tejpép pedig milupa szintén müllerből, mert ott olcsó.
2013. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én dm-es gabonapépet vettem. Baromi sokáig elég volt, az ára is elfogadható volt. Gyümölcsöt tettem hozz, vagy sütőtököt, vagy valami üveges gyümölcsöt kutyultam bele.

babakekszet sosem vettem, mindig háztartásit adtam neki, vagy amikor már fogta a kezében, akkor szimpla kerek babapiskótát.

2013. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A DM sajátmárkás gabonapépje is tökéletes, én is volt hogy azt vettem, máskor pedig a Milumil 7 gabonás pépjét, a glután bevezetéshez ezt kevertem gyümölcshöz, egy kiskanállal, emelve az adagot. Később is gyümölcshöz, tápszerhez kevertem, nagyon szerette a lányom.
2013. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!