Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babám 9 hónapos és még anyatej...

Babám 9 hónapos és még anyatejes! Délben és uzsira kap hozzátáplálást! Úgy érzem estére is kellene valami de mi? Kenyérke. vagy tejpép?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tejpép, vagy valamilyen főzelék, tejbegríz (tápszerből pl.), vagy gyümölcs krumplival, ilyesmi, én kenyeret nem adnék, de te tudod.
2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy üveg bébiétel?
2014. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjál neki főzeléket vacsorára is! Én amikor főztem,mindig több adagot csináltam, kiadagolva lefagyasztottam, így vacsorára tudtam variálni. Volt, amikor ugyanazt adtam, amit ebédre, volt, hogy másik félét olvasztottam fel.
2014. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a vaníliás rizspép vált be vacsira, most a Humana tejmentes almapépje van, az is ízlik neki.

Most már eszik túrót, joghurtot, kefir is. Nagyon szereti.

2014. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!