Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy nap hányszor kap szilárd...

Egy nap hányszor kap szilárd ételt a 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétszer. Tízóraira gyümölcsöt vagy gyümölcs+gabonát, ebédre főzeléket. Reggel, délután és este még tápszert eszik.
2014. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kétszer kapott, délelőtt gyümölcsöt, este pedig Sinlac pépet. Hat hónaposan kezdtem hozzátáplálni, előtte csak tápszert kapott.
2014. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 szoptatás mellett egyszer kap tápszert, 3 x eszik szilárdat (tízórai - ebéd - uzsonna)
2014. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggel szopi

Délelőtt 160 gyümölcs

Délben 200 főzelék

Uzsonna 180 tejpép

Vacsi 160 főzelék

Elalvás előtt szopik


Még étkezések között is szopik, cumisüvegből nem eszik iszik meg semmit, csak cici.

75 cm, 8,7 kg

Ahoz képest hogy sokat eszik, nem köver , reggeltől estig mászik, mindehol feláll, csak akkor ül ha eszik, s akkor áll le ha alszik:)

2014. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tiéd Kérdező?
2014. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz 7hónapos a lányom.Szoptatom még. Fél évesen kezdtem a hozzá táplálást, egyenlőre csak ebédre kap főzeléket. De gondoltam hogy mostmár kaphat majd napi 2-szer szilárdat. Szerintetek is?
2014. jan. 30. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem gyümölccsel kezdted?
2014. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyümivel kezdtünk, de most már táplálóbb neki a főzi ebédre.
2014. jan. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!