Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik a 6-7hónapos...

Miket eszik a 6-7hónapos babátok? Hányszor eszik egy nap szilárd ételt? Anyatejes vagy tápszeres?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:14
 1/8 gabszem ***** válasza:

enyém ennyi idősen már 2x evett szilárdat, vagy 2x főzeléket vagy 1x főzeléket és délután meg tejpépet, rízspépet piskótával, gyümölccsel.

én leveszöldséget adtam neki (s.répa, f.répa, zeller, csirkemell, krumpli), vagy céklát almával és krumplival, vagy almát krumplival, sütőtököt krumplival, almával, paradicsomos krumplit stb.

2013. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a lányom és anyatejes. Nekünk elég lassan megy a hozzátáplálás, inkább szopizik. Így néz ki a napunk:

hajnal 5 felé szopi

9 szopi

12.30-13 főzelékkel próbálkozom (max 80 g eddig) utána szopi

17 óra gyümölcs (kb 180 g)

19 óra tejpép (ezt pár napja kezdtem csak, eddig szopizott 18 óra felé)

21 szopi

2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én 6,5hónapos kislányom 2x eszik szilárdat és 3x szopizik.Azt hittem túl gyorsan haladunk a hozzátáplálással és a szopizás kiváltásával,de látom más is kb itt tart mint mi.Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 29. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:

6,5 hós a lányom nekünk is nehézkes a hozzátáplálás inkább tápi de abból 220ml , és mindig csurig megeszi.4x eszik ebből egy csümi 100gr plusz 100 ml tápi

aztán majd 1-2 hét mulva megpróbálom neki a többet adni.

2013. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igény szerint szoptatom, egyszer kap délután szilárdat, főzit, vagy gyümit, már bevezettem a csirkehúst is, meg a glutént is. Próbáltam kétszer is szilárdat adni neki egy nap, de nem akarja, anyatej kell még neki.

7 hós.

2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hónapos korától sajna tapos.

Reggel 6:30 fele 180ml tápszer

10 fele gyumi,kb 180-200ml

1kor főzelék kb 160ml

Délután és este tápszer

Tejpepet nem szereti, pedig több fajtát próbáltunk. Ma ebédre zöldbaböt kapott krumplit meg almat!

2013. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,az én lànyom szuletése ota tàpszeres, jovohéten lesz 6honapos. 4honapos koràtol kezdtem kostoltatni/hozzàtàplàlni. most igy néz ki egy napunk: reggel tàpszer olyan 8.30és 9kozott aztàn ebédre(11.30 és 12.30kozott) àltalàban zoldség,és/vagy zoldséges husi plusz egy kis tàpszer, uzsira (kb 15ora korul) fél uveg gyumolcspuré (bébikaja) plusz egy kis tàpszer,kb 120ml és vacsira az utolso evése olyan 19ora korul csak tàpszer,abbol viszont kimondottan éjszakai,laktatobb tàpszer,210ml
2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 ès fèl hònapos a kisfiam, egyszer kap szilàrdat ,de meg csak kòstolgat. Anyatejes.
2013. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!