Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csirkehúst és gyümölcsöt/zölds...

Csirkehúst és gyümölcsöt/zöldséget összekeverve hogy tegyem finomabbá a kaját?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

ennek így pont jónak kell lennie, esetleg egy lehelletnyit sózhatod, de csak nagyon óvatosan.

Ha nem ízlik neki akkor szerintem nem a kajával van baj csak épp nyűgös. Próbálj neki énekelni közbe, mondókát mondani aminek a végén meg kell enni, játékot belevinni

2014. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam hozzá turmixolni babáknak való puffasztott rizst mint köret:) Azt nagyon szereti.
2014. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zöldfűszereket lehet használni, például petrezselymet, esetleg hagymát ha már picit nagyobb. Gyümölcsbe is lehet fahéjat. De ha semmilyen fűszert nem teszel bele, úgy is elég, piciknek elég ízletes. Összefőzhetsz többféle zöldséget is, például sárga- és fehérrépát, krumplit meg csirkét, vagy meggy-krumpli-csirke.
2014. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami finom

Zeller, fehér répa, répa, burgonya hús összefőzve

Cékla burgonya hús össze főzve

Zöldbab burgonya hús hagyma paradicsom

Paradicsom hagyma hús oregánó/bazsalikom cukkini rizs

Sütőtök sütve

Alma burgonya meggy hús

Répa brokkoli burgonya zeller

2014. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha csak gyümi meg hús van akkor mit tegyek bele hogy pépes legyen mint a bébikaják? Csak vizet? Persze aprítógépben összekeverve.
2014. jan. 31. 01:06
 6/9 anonim ***** válasza:
baba vizet, baba teát, anyatejet
2014. jan. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a vizet szoktam, amiben a zöldséget főztem, végülis olyan mint a leves.
2014. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát attól nemigazán lesz olyan mint a bébiételek.

Például körtét összekeverek csirkemellel. Annak brutális szar íze lesz, egyik sós másik édes. Valami adalék nem kell hozzá még? Hogy csináljátok?

2014. jan. 31. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én körtét sose kevertem csirkemellel, gyümölcs-hús párosításban csak alma-krumpli-csirke vagy meggy-krumpli-csirke volt. Más gyümölcsöt külön kapott.
2014. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!